31. august 2005

Ei, ka siin ei ole hambaid

ass


Ma pole kunagi olnud mingi ööklubide ega seal mängitava muusika sõber, aga paar korda olen sel aastal käinud huvi pärast pildistamas. Noh, see on selline tüütult laisk tegevus, eriliselt süvenemata saab midagi ikka pildile. Sant kõrvalnähe on see, et kui tekib mingi nüanss, mis tahaks süvenemist, siis ei suuda ennast piisavalt kiiresti ümber lülida. P.S. klikk pildil näitab mõned hambad ka. ;-)

Posted by Mart at 23:27 | Comments (1)

Nice ass

ass

Posted by Mart at 00:54 | Comments (9)

25. august 2005

Seksistlik lõppmäng

Läinud kord üks mees mööda teed. Talle tulnud vastu rebane. Rebane ütlema: "Mees, tantsi mulle." Mees olnud lahke mees ja tantsinudki. Rebane andnud talle tänutäheks oma silma.

Mees läinud edasi, tulnud vastu jänes. Jänes paluma: "Mees, laula mulle." Mees olnud lahke mees ja laulnudki. Jänesele meeldinud laul väga ja nii andnud ta mehele oma kõrva.

Veidi hiljem tuli mehele vastu karu. Karu paluma: "Mees, räägi mulle üks jutt." Mees olnud lahke mees ja rääkinudki. Karu andis mehele tänutäheks oma purihamba.

Tee sai jõe ääres otsa, luha peal aga seisis kurg. Kurg andis mehele vilepilli ja palus omale viit mängida. Mees olnud lahke mees ja mänginudki. Kurg andis talle tänutäheks oma jala.

Jõudnud mees koja juurde. Koda olnud tühi ja nii jäänudki ta sinna elama. Loomadelt saadud kehaosadest ja savist tegi ta omale naise, kes talle süüa keetis ja koja korras hoidis. Ise käinud mees päevad läbi jahil.

Hiljem surnud nad ära.

Posted by Mart at 01:15

Taikikai tüdrukud

tydrukud


Kevadõhtune peale-trenni-chill. Endiselt olen valmis huvilisi pildistama. Kasvõi kahe-kolme kaupa.

Posted by Mart at 00:57 | Comments (1)

18. august 2005

Loll mees (sisemonoloog)

120 kW ja 2.5 V6 on nii äge. Asfaldi tõmbab kortsu.

Lahe mees laheda autoga.

Bensiin maksis täna Nestes juba 14,05.

Idioot. Mütsinokk tõmbub ise rulli.

Posted by Mart at 02:37 | Comments (3)

Hari/poom

hari


Guess what. Tegelikult tahaks vahelduseks mõne korraliku pildi ka teha, selliste peata ponnistuste asemel. Välist nõudmist on vaja ainult, mis tulemuse mingil määral ette säeks, muidu läheb ikka rappa. Huvilisi? Kaarel N-l on minu arusaamise kohaselt portreetahtjate saba uksest välja, aga noh, tema on ka Kaarel N. :-)

Posted by Mart at 02:33 | Comments (3)

4. august 2005

Julia

julia


Posted by Mart at 01:33 | Comments (0)

Helena

helena


Ma vähemalt arvan, et tema nimi on Helena, sest nii lugesin ma tema kaelakaardilt välja. Ainumas kaader selleaastaselt VPMFilt. Viimasel ajal ongi kombeks igalt ürituselt üks pilt saada. Mine võta kinni, on see hea või halb. Risu vähem igal juhul.

Posted by Mart at 01:22 | Comments (0)