20. jaanuar 2007

Kui sul on sõber, kes toetab sind

Et mismõttes, muusikal on see, mida tehakse Linnahallis, eriti suurejooneliselt ning kindla peale eriti igavalt. Olge omaette. Snoopy!!!. Minge vaatama, ei kahetse.

Selle kirjutas Mart kell 14:44 | Comments (1)

17. november 2004

Nedim Nalbantoglu ja Radi Kazakov

Vanade meeste mäng on ikka midagi muud kui noortel, eriti kui nad seisavad sellise kultuurikihi peal nagu nood härrased. Mõni noot, mis kõlas, oli ikka väga vana - teised samas jälle üsna värsked.

Üldhuvitavat juttu nende kohta võib lugeda novembrikuu "Muusikast".

Selle kirjutas fazz kell 23:54 | Comments (0)

9. november 2004

Mariza Nunes

Mariza andis reedel Estonia kontserdisaalis väga laheda kontserdi. Mosambiigi päritolu portugali Pipi Pikksukk (no oli sellise olemisega, pole midagi teha) ning üksiti üliäge fado-laulja.

Saatebändist tasuks eraldi äramärkimist Fernando Sousa - must mees (jälle Mosambiigist) akustilise basskitarriga, kes suutis kaleda esimese Eesti publiku bassisoologa sedavõrd pingule keerata, et soolo lõppedes käis saalist üksmeelne nõksatus läbi.

Soovitan soojalt, kui peaks veel kusagil kontsert ette jääma. Plaadid on niikuinii head, aga plaat on ikkagi plaat.

Selle kirjutas fazz kell 12:27 | Comments (0)

26. oktoober 2004

21. oktoober 2004

Vana rokipeer kobiseb

Mõnikord kuulad kuis inimesed kiidavad üles mõnd poppi artisti või tema konservi, et olla nii hea ja sügavamõtteline ja muud säärast ja siis tood kusagilt selle konservi või sikutad omale mõnest peeruga võrgust piraat-mp3 ja kuulad ja siis oled sunnitud ikka nentima, et üksseesama allapoolevööd-la-la-la kõik ja siis küsid endalt, et kas oled vana kuiv rokipeer või ongi ka pealtnäha intelligentsed inimesed nõus piirduma muusikaga, mis räägib täpselt eimillestki? Või ongi lihtsalt nii, et kui inimesed omale kogemata lapsi ei saa, siis kestab neil puberteet ning koos sellega vajadus leebete seksijuttude järele kuni surmani?

Selle kirjutas fazz kell 00:14 | Comments (0)

3. oktoober 2004

Näe hobusevargad on taevas

Ma olin Kärt Johansoni ja Robert Jürjendali plaati poes hea mitu korda käes keerutanud, enne kui täna ära ostsin. Mis teha, see on hullult hea konserv - midagi sootuks erinevat nii tüütult 'Eesti rahvamuusika antoloogia' sabas sörkivast uuemast folkmuusikast.

Selle kirjutas fazz kell 20:33 | Comments (0)

30. juuni 2004

G3 kontsert Helsinkis, 18.06.2004.

Mis mul ikka lobiseda on, Raivo kirjutab palju paremini.

Selle kirjutas fazz kell 12:18 | Comments (0)

6. juuni 2004

Inseneriunistus

Ultramelanhool, Head und hr. Insener.

It's soooo... me.

Selle kirjutas fazz kell 22:13